* Orjinal Ekipman Üreticileri (OEM) ve bakım grupları için

* Mobilya ve polyester parlatmak için

* Uçak ve deniz endüstrisi için Granit gibi yüzeyleri parlatmak için İDEALDİR !

 

Firmamız

Firmamız 01.07.2004 tarihinden beri kuzu postu polisaj keçeleri üretiminde faaliyet göstermektedir. Firma sahibi ve çalışanları bu sektörde 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Firmamız kadrosuyla polisaj keçesi üretiminde ve ürünün geliştirilmesinde oldukça tecrübeli olup müşterilerinin her isteğine anında cevap verebilmektedir.

 

Kurulduğu günden bu yana firmamızın müşteri portföyü sürekli artmaktadır. Bununla bağlantılı olarak da polisaj keçesi üretimi kapasitesi artan bir tempoda devam etmektedir. Gerek aracı firmalarla gerekse direkt olarak; otomotiv, ana ve yan sanayi, tamir grubu, mobilya sanayi, marine grubu, mermer vb ana sanayi ve yan sanayilere, boya toptancılarına ve servislerine ürünlerimizi tedarik etmekteyiz.

 

Firmamız 2004 yılı Kasım ayından itibaren ürünlerini yurt dışına ihraç etmektedir. Yurt dışındaki müşteri portföyü de sürekli artmaktadır. Firmamız , yurt dışındaki önemli otomobil üreticilerine polisaj keçesini tedarik etmektedir.

 

Firmamız polisaj keçesi üretirken;  kalitesinden ödün vermeden ve yeniliklere açık bir şekilde ürünü geliştirici çalışmalarını sürdürecektir.

 

Ürün ve hizmet aldığımız veya sunduğumuz kurum ve kişiler nezdinde , dürüst ve güvenilir olmak iş ahlakımızın, kalite ve müşteri memnuniyeti ise çalışma prensiplerimizin başında gelir. En belirgin özelliklerimiz yeniliğe ve değişime daima açık olan, çalışkan kimliğimizdir.

 

Misyon ve Vizyonumuz

 

İstikrarlı çizgimiz ve duruşumuzdan taviz vermeden çalışanlarımızla birlikte hizmet kalitemizi sürekli arttırmayı ilke edinmek.

 

Firmamız en kaliteli ürünleri üretmeyi, ürünü daha iyi hizmet verebilmek için yeniliğe açık bir şekilde geliştirmeyi, müşterilerine bu şekilde en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmiştir.

 

 

 

Obey Polisaj Keçeleri

 • 76   -  80   - 90 mm
 • 120 -  135 - 145 mm
 • 150 -  160 mm
 • 180 -  200 mm
 • Kuşaklı Keçe
 • VIP Keçe
 • Kuzu Postu Eldiven
 •  

   

  Kalite Belgelerimiz

  Belgeleri büyük görmek için üzerilerine tıklayınız.